Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

Yunanca Tercüme

Çerkezköy Tercüme profesyonel çevirmen ekibi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle, hızlı ve güvenilir, sözlü ve yazılı Yunanca tercüme hizmetleri vermektedir.
Türkiye’nin komşu ülkelerinden biri olan Yunanistan ve ülkemiz arasında siyasi, bürokratik ve turizm alanlarında birçok iletişim gerçekleşmektedir. Yunanistan’a giden birçok vatandaşımız olduğu gibi Türkiye’ye de birçok Yunan turist gelmektedir. Bu durum gerek resmi sebeplerle gerek günlük sebeplerle Yunanca bilen tercüman ihtiyacı doğurmaktadır.

Yunanca Türkçe Tercüme

Çerkezköy Tercüme Ofisimizde Yunanca bilen tercümanlarımızla büyük titizlikle metinlerinizi tercüme ediyoruz. Türkiye’nin en iyi okullarından mezun yada anadili Yunanca olan profesyonel ve bu işi 5-6 yıl gibi bir zamanda mükemmel hale getirmiş tercümanlarımızla çalışmaktayız. Teknik Çeviri, Akademik Çeviri, Hukuki Çeviri, Tıbbi, Ticari çeviriler, Kitap ve Katalog gibi çevirileriniz, Ödev, tez çevirileriniz, Pasaport ve vize başvurularınızda oluşacak tüm çeviri işlemleri gibi noter onayı kapsayan tüm çeviri işlerini yapmaktayız. Ayrıca Sözlü yunanca çeviriler iş anlaşmaları, ticari toplantılar, basın toplantıları ve Mahkeme, noter gibi resmi yerleri kapsayan yeminli tercümanlık hizmeti verilmektedir.

Çorlu Yunanca Noter Tasdiki/Onayı

Tercümesi yapılan belgeler Yunanca yeminli tarafından yapılan ve noterin onaylama işlemidir. Yeminli tercüman tercümesini yaptığı belgeyi kendi imzası ve mührüyle onaylar. Yunanca yeminli tercüman tarafından tercümesi yapılan belge notere sunulur ve noter bu belgenin tercümesinin yeminli tercüman tarafından yapıldığını doğrular. Noter onaylı Yunanca tercüme hizmeti tarafımızca verilmektedir. Noter tasdikli Yunanca tercüme hizmeti almak için bize başvurabilirsiniz.

Çerkezköy Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Yunanca Tercüme Fiyatları

Yunanca tercüme fiyatları belgenin niteliğine, zorluk derecesine ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Yunanca yeminli tercüme fiyatı almak için tercüme ettirmek istediğiniz belgenizi bize mail veya whatsapp yoluyla yollamanız gerekmektedir. Yolladıktan sonra size Yunanca tercüme fiyatı sunabiliriz. Yunanca çeviri fiyatı almak için bizimle iletişime geçiniz.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri: