Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

İspanyolca Tercüme

İspanyolca Tercüme ve İspanyolca Çeviri konusunda öncelikle dil geçmişine bakmamız gerekmektedir. İspanyolca, Çince ve İngilizce’nin ardından dünyanın en çok konuşulan 3. dilidir. Tüm kıtalara yayılmış bir şekilde kullanım alanına sahiptir. Özellikle Güney Amerika’da yaygın olarak konuşulur. İspanyolca Amerika Birleşik Devletleri’nde de en çok konuşulan ikinci dildir.

İspanya, Arjantin, Bolivya, Uruguay, Peru, Şili, Meksika da dahil olmak üzere 22 ülkede resmi dil konumundadır. İspanyolca Roman dillerindendir fakat uzun yıllar Arap kültürü ile etkileşim halinde bulunmasından kaynaklı olarak Arapça İspanyolca’yı büyük oranda etkilemiştir.

Çerkezköy Tercüme Bürosu en kaliteli İspanyolca çevirileri sunmak için ana dili İspanyolca olan, çeşitli konularda uzmanlaşmış deneyimli tercüman kadrosu ile çalışır.

Çerkezköy Tercüme Bürosu ve Alanında Uzman Tercümanlar İle Çalışın

Yurt dışında proje yönetimi ile dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Yasal süreçlerden pazarlama çalışmalarınıza lojistik aşamalarından marka konumlandırmaya kadar tüm tercüme ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet sunuyoruz.

İspanyolca Sektör Uzmanlıkları

Hukuki, tıbbi, teknik, akademik gibi tüm terminolojilerde sağladığımız hizmetlerin yanı sıra sektör uzmanlıkları üzerinden de tercümeler gerçekleştirmekteyiz. Çalıştığınız sektörde deneyimli tercümanları sizin için bir araya getiriyoruz.

Getirdiğimiz sektör bakış açısı ile komple proje yönetimi sağlıyoruz. Taşımacılık’dan dağıtım ve pazarlama aşamalarına kadar profesyonel ekipler kısa zamanda geri dönüş alabilmeniz için çalışmaktadır.

En doğru tercümanları belirleyerek yürüttüğümüz çalışmalarda kalite ve hızda fark yaratıyoruz. Müşterilerimizin başarısı için çabalıyor ve tüm isteklerine uygun ekipler oluşturuyor

İspanyolca Noter Yeminli Tercüme

Noter yeminli tercüme işlemleri ile belgelerinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Çerkezköy Tercüme Bürosu olarak İspanyolca tercüme yapmakta olan sertifikalı ve noter yeminli tercümanlara sahibiz.

Basit kelimeler açısından bile oldukça farklılıkların olduğu göz önüne alınırsa İspanyolca teknik, tıbbi, akademik, hukuki gibi terminolojilerde yapılacak olan tercümelerde yerelleştirmenin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Merkezi konumumuz sayesinde noter yeminli tercüme işlemlerinde en hızlı şekilde sonuç alabiliyoruz. Aynı zamanda İspanya’da ve Amerika kıtasında geçerli belgeleri elde etmeniz için apostil işlemleri de uygulamaktayız. En uygun fiyatlı İspanyolca noter yeminli tercümeler için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İspanyolca Sözlü Tercüme Hizmetleri

Sözlü tercümeler ardıl ve simultane olarak ikiye ayrılır. Simultane tercümeler ekipman kullanılarak oldukça fazla dinleyiciye anlık çeviriler sunmak olarak özetlenebilir. Konuşmacının duraksaması beklenmez. Fakat ardıl tercümelerde konuşmacı ara verdiği anda tercüman hedef dile çeviri gerçekleştirir.

Çerkezköy Tercüme Bürosu olarak yüzlerce sempozyum, panel, konferans, iş toplantısı gibi çoklu dilin konuştuğu aktivitelere katılım sağladık. Kaliteli ekipmanlar ile İspanyolca tercüme hizmeti sunarak uluslararası organizasyonların kusursuz geçmesini sağlıyoruz. Tercüme ofisimizi ziyaret etmek için yol tarifini buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri: