Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

Ehliyet Tercümesi

Ehliyet Tercümesi, Çorlu Tercüme Bürosu olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmettir. Ehliyet tercümesi yaptırmamızın nedeni, ehliyetinizi aldığınız ülke dışında araç kullanmanızı sağlar.Yurt dışında araç kullanma belli süre ile kısıtlıdır. Uzun süre araç kullanacaksanız ehliyetinizi yeminli tercüme ve noter onayı yaptırarak oradaki ilgili makama ibraz etmeniz gerekir. Yine yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız da ülkemize kesin dönüş yaptığında yurt dışı ehliyetlerini tercüme noter onayı yaptırarak emniyette yeni ehliyet almaktadırlar.
Ehliyet belgesi sürücü belgesini aldığınız ülke dışında araç kullanmak için bu belgenin çevirisine ihtiyaç vardır.

Yurt dışında araç kullanma belli süre ile kısıtlıdır. Uzun süre araç kullanacaksanız ehliyetinizi yeminli tercüme ve noter onayı yaptırarak oradaki ilgili makama ibraz etmeniz gerekir. Yine yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız da ülkemize kesin dönüş yaptığında yurt dışı ehliyetlerini tercüme noter onayı yaptırarak emniyette yeni ehliyet almaktadırlar.
Ehliyet Tercümesi konusunu Çorlu Tercüme Bürosu en uygun fiyatıyla sizlere sunuyor.

Uluslararası Sürücü Belgesi

Uluslararası Sürücü Belgesi (IDP), 19 Eylül 1949’da Cenevre’de imzalanan “Uluslararası Karayolu Trafiği Sözleşmesi” doğrultusunda düzenlenen, vatandaşların ikamet ettikleri ülke dışında sorunsuz taşıt kullanabilmelerini sağlayan belgedir.

Belgenin ülkemizdeki düzenleme yetkisi; 18.10.1983 tarih ve 18195 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan, 2918 sayılı Trafik Kanunu 38/son maddesi ve bu kanuna istinaden çıkarılmış, 18.07.1997 tarih ve 23053 Mük. Resmi Gazete’de yayınlanan Karayolları Trafik Yönetmeliği’nin 80. maddesine göre Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu’na verilmişti.

Ehliyet Tercümesi Nasıl Ve Nerede Olur?

Sürücü belgenizi örnek olarak İngilizce’den Türkçe’ye çeviri yaptıracaksınız yapmanız gereken “Çorlu Rodosto Tercüme Bürosu‘na başvurarak belgeyi çeviri yaptırmak ardından tercümanın tercümenin doğruluğunu beyan etmesidir.
Noter Onayı İstediğiniz Ehliyet Belgesi İçin Tercümanlık Ofisine önden tercümesini yaptırıp daha sonra anlaşmalı Notere giderek onayının gerçekleştirilmesidir. Noter onay ücreti ve tercümanlık hizmet ücreti birbirinden ayrıdır.

Noter Onaylı Ehliyet Tercümesi Fiyatı

Ehliyet tercümesi Fiyatları hakkında bilgi almak için, Çorlu Çeviri Büromuzu arayarak veya bizzat ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

Noter onaylı ehliyet tercümesi hizmeti için Noterin aldığı ücret ve çeviri ücreti birbirinden farklıdır.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri:
Ehliyet Tercümesi