Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme işlemi, tercüme ofislerinin yabancı uyruklu kişilere noter huzurunda vekâletname, muvafakatname, taahhütname ( şirket ana sözleşmesiimza beyanıaraç alım satımşirket devrievlilik sözleşmesigayrimenkul alım satımpasaport) gibi işlemlerde belgenin içeriğini anlatarak işlemin Noterde, ihtiyaç duyulması halinde de Tapu, Nikâh ve Mahkeme huzurunda yapılmasıdır.

Noter Onaylı Tercüme Bürosu olarak verdiğimiz hizmetlerden biri de sözlü tercümedir. Sözlü tercümede en çok tercih edilen alanlar ardıl ve simultane tercümedir.

Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme genellikle uluslararası toplantılarda tercih edilir. Tercüman konuşmacının yanında yer alır ve konuşmacı cümlelerini bitirdikten sonra söz alır ve tercüme eder. Çorlu Yeminli Tercüman olarak sözlü tercüme hizmetini sizlere sunuyoruz.

Simultane Tercüme

Simultane Tercümede, tercüman bir kabin içine oturur. Kulaklık ve mikrofon yardımı ile konuşmacının söylediklerini aynı anda çevirmeye başlar ve aynı anda bitirmeye çalışır. Çalışma alanları konferanslar, kongreler, toplantılar, vb. yerlerdir.

Yabancı Konuklar için Tercüme

Yabancı konuklar şirketlerimizin iletişim konusunda yaşadığı sıkıntılardan birisidir. Konukları karşılama ve refakat etme sürecinde bir tercümana ihtiyaç duyulur. Çorlu Rodosto Tercüme Ofisi olarak 52 dilde noter yeminli olarak sözlü tercüme hizmeti vermekteyiz.

Toplantı Tercümanlığı

Uluslararası iş anlaşmaları olan firmalarımızda toplantılar, konferanslar, resmi açılışlar, geziler vb. gibi etkinliklerde tercüme hizmeti gerekir. Toplantılarda farklı dilleri konuşan temsilciler bu konuda zorlanabilir ve profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirler. Yanlış anlaşılmalardan ötürü birçok işbirliği bozulur ve hayal kırıklığı yaşanır. Bu tür durumlar yaşamamak adına, yanınızda bir yeminli tercüman bulundurmalısınız.

Çorlu Sözlü Tercüme Hizmeti

Sözlü tercüme hizmeti almak istiyorsanız, en az 1 gün öncesinden taleplerinizi belirterek randevu almalısınız. İhtiyaca göre günlük veya saatlik olarak randevu alınmalıdır. Randevu alınan tarih ve saatte tercüman hazır olarak bekleyecektir. Randevu almak için 05383515934 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Sözlü Tercüme Yapan Tercümanlarda Bulunması Gereken Yetenekler
  • İki dilde de uzmanlık.
  • Sözlü iletişim becerisi.
  • Analitik düşünebilme.
  • İyi bir dinleyici olma.
  • Stres ve zorlu çalışma ortamlarıyla başa çıkabilme.
  • Dakiklik
  • Kültürel yetkinlik.
Sözlü Tercüme Fiyatları

Türkiye’nin en seçkin tercüman kadrosunu bünyesinde barındıran Noter Onaylı Tercüme Ofisi olarak Türkiye’nin en uygun sözlü tercüme fiyatlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sözlü tercümede fiyatlar alınan hizmete göre değişiklik gösterir. Tercümanlar çalıştıkları saat kadar ücret alırlar. Detaylı bilgi için noter onaylı tercüme ofisimize ulaşabilir veya ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri:
sözlü tercüme