Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

Ukraynaca Tercüme

Ukraynaca 36 milyondan fazla insan tarafından konuşulduğu tahmin edilen bir dildir. Kiril alfabesi ile yazıya dökülmekte olup diğer Slav dilleri ile ortak özellikleri oldukça fazla olan bir dildir.  Ukraynaca özellikle Lehçe, Slovakça ve Rusça ile birçok ortak kelimeye sahiptir.
Çerkezköy Tercüme Bürosu olarak anadili Ukraynaca olan tercümanlar ile Türkçe Ukraynaca Ukraynaca Türkçe tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Çerkezköy Tercüme Bürosu

Çerkezköy’de Ukraynaca tercüme alanında çeviri büromuz kurulduğundan bu yana Ukraynaca dilinde müşterilerine profesyonel Ukraynaca tercüme hizmeti sunmaktadır.

Çerkezköy bölgesinde, Ukraynaca tercümanlarımız kendi bünyemizde olmasından dolayı günün her saatinde sizlere Ukraynaca tercüman ihtiyacınız olması durumunda çevirmenlik hizmeti verebilmekteyiz.

Akademik Tercüme Hizmetleri

Ukrayna’da eğitim alanında ihtiyacınız olacak lisans başvuru tercümeleri, transkript tercümeleri, diploma tercümeleri gibi hizmetler sunmaktayız. Ukrayna ülkemizden birçok öğrencinin okumak için tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir.

Akademik tercümeler sadece belgelerde yapılmamaktadır. Akademik yayınların, tezlerin, akademik makalelerin de Ukraynaca tercümeleri gerçekleştirilmektedir.

Çerkezköy Noter Yeminli Uktaynaca Tercüme

Ukraynaca yeminli tercüman gereken tercüme işlemleriniz bünyemizde bulunan Ukraynaca bildiğini noter huzurunda sunduğu belgeleriyle kanıtlamış tercümanlarca yapılmaktadır. Adi makamlarda yılın belirli dönemlerinde alınan başvurular vardır. Bu başvurular sonucunda tercümanlar toplu yemin yapar ve mahkemelerde ki yazılı ve sözlü tercüme işlemlerine katılırlar.

Çerkezköy Tercüme Bürosu olarak tüm çeviri işlemlerinizde noter yeminli tercüme talep edebilirsiniz. Merkezi konumumuz sayesinde en kısa sürede noter yemini işlemlerini gerçekleştirip uygun fiyatlar ile tercümesi biten dosyalarınızı teslim etmekteyiz.

Çerkezköy Tercüme Ofisi olarak her zaman önceliğimiz tercüme sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyettir. Tercümeleriniz vaktinde ve kusursuz olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Online Ukraynaca Tercüme Teklifi Almak

Ukraynaca dilinde sizlerin çeviri ihtiyacı olduğunda yapmanız gereken bizlere ulaşmak. Geçmiş geleneksel yöntemleri bir kenara koyan ofisimiz sizlere 1 dakika içinde Ukraynaca tercüme teklifi sunmaktadır. Mail ve Whatsapp yoluyla sizlere hızlı çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ukrayna’ya Apostil Nereden Alabilirim?

Ukraynaca dilinde noter yaptıktan sonra birde apostil isterseniz bu durumda kaymakamlık ve valilikten noter onaylı evraklara apostil almanız gerekir. Apostil ücretiz bir işlem olup firmamız tarafından alınması durumunda ücret yansıtılır. Tercümeli veya tercümesiz evraklara apostil Türkiye’de valilik ve kaymakamlıklardan alınır. Eğer evrak yurt dışından geldi ise ve apostil yoksa evraklarda ör: doğum belgesi gibi bu durumda ilgili ülke konsolosluğundan apostil veya konsolosluk onayı alarak evrakları kullanabilirsiniz.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri: