Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

Resmi Belge Tercümesi

Resmi belge çevirisi, yabancı bir ülkenin kurumlarından yine yabancı bir dilde yazılmış evraktır. Özel sektörden devlet kurumlarına her yerde ihtiyaç duyulan ve günlük işlerin belirli bir düzen içerisinde yapılmasını sağlayan yazılı bir unsurdur.Resmi belge tercümesi yapabilmek için belgenin yazıldığı dili kullanan ülke hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir.Aksi halde belge tercümesi sebebiyle bir çok problem yaşanabilmektedir. Özellikle dillerden biri hakkında fikir sahibi olan müşteri onayından geçmesi gerekmektedir.İsim,tarih vb. önemli içeriklerin teyidi yapılmaması durumunda gönderildikleri kurumlarda kabul edilmeyeceklerdir.

52 dilde Noter onaylı çeviri hizmeti veren Tekirdağ Çorlu Rodosto Tercüme Bürosu olarak, Kimlik, Pasaport, Aile cüzdanı, Resmi anlaşmalar, Diploma, Sabıka kaydı, Ruhsat, Vasiyetname ve Erasmus belgeleriniz gibi tüm resmi ve hukuki belgelerinizin tercümesini uzman kadromuz ile size sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Noter onayı gereken Resmi Belge Çevirileri:

1) Pasaport çevirisi
2) Sabıka kaydı
3) Sözleşmeler
4) Vekaletmane
5) Sertifikalar
6) Banka dökümanları ve hesap defterleri
7) Mahkeme kararları
8) Sigorta Dökümleri vb.

Tüm bunlar dışında yurtdışında yaşamak isteyen birçok vatandaşımız olduğunu biliyoruz yahut öğrenci olarak gitmek isteyen ve  kariyerine orada devam etmek isteyen. Günümüz şartların da bu istekleri gayet normal ve olağan karşılıyoruz. Biliyoruz ki oldukça zor süreçlerden geçeceksiniz bu zaman diliminde.

Rodosto Tercüme Ofisi olarak  tercüme işlemlerinizi bize teslim etmenizi isteyip sorunsuzca bu süreçten geçmenizi sağlayacağız.
Ayrıca günümüz teknolojisinde her firma yurt dışı ile çalışmak  ve hedeflerini yükseltmek istiyor. Bu noktada kesinlikle profesyonel destek almaları gerekiyor. Tüm yurt dışı bağlantılarında gerekli tercüme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sözleşmeler, şirket içi yazışmalar, kontratlar gibi birçok desteği tüm dünya dillerinde Tekirdağ Çorlu Tercüme Ofisi olarak şirketlerimize sunuyoruz.

Resmi Belge Çevirisi ücretleri ?

Resmi Belge Çevirisi ücretleri çevrilecek dile  karakter başına  ve metnin içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat belirlenemez. Fiyat almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.  Yakın değilseniz ve fiyat almak istiyorsanız whatsapp desteğimizi kullanabilir veya maille dosyalarınızı bize yollayabilirsiniz. Gönderdiğiniz evrak tek sayfadan oluşuyorsa 5 dk içinde fiyat teklifini alabilirsiniz. Eğer birden fazla belgeniz var ise 15 dakika gibi kısa süre içinde fiyat bilgisi sizinle paylaşılacaktır.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri:
resmi belge tercümesi