Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Rodosto Çorlu Tercüme Ofisi ile çevirileriniz hız ve kalite birlikteliği ile gün içinde teslim edilmektedir.

İletişim

Azerice Tercüme

Türk dillerinin Oğuz grubuna mensup olan Azerice birçok açıdan Türkçe ile benzerlik göstermektedir. Azerbaycan’da resmi dil olmasının yanı sıra İran Azerbaycan’ında da konuşulmaktadır. Dünya üzerinde ise 25 ile 30 milyon insan tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir.

Azerbaycan’da bir dönem Kiril alfabesi ile yazılmasına rağmen 1991 yılından beri Latin alfabesi ile yazılmaktadır. İran’da ise Arap alfabesi ile yazılmaktadır.

Azerice Tercüme Uzmanlık Alanlarımız

Azerbaycan ve Türkiye arasındaki ticari, ekonomik eğitim gibi temel işbirliği sayesinde bugün birçok alanda tercüme istekleri gelmektedir. Bu yüzden çeşitli isteklere karşılık verebilmek için geniş tercüman kadrosu ile çalışmaktayız.

Tıbbi, akademik, hukuki, teknik gibi alanlarda hizmet veren deneyimli tercümanlarımız ile oluşturduğumuz ekipler ile her zaman yüksek doğruluk oranını yakalamaktayız.

Noter Yeminli Azerice Tercüme Hizmetleri

Noter yeminli tercümanlarımız Azerice tercümelerde sizlere yardımcı olacaktır. Mümkün olan en kısa sürede noter onayı işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Apostil tasdiki ile Azerbaycan ve tüm dünyada geçerli belgelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Bize gönderdiğiniz tüm projelerde noter yeminli tercüme hizmeti uygulayabiliyoruz.

Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz

Bekarlık Belgesi: Bekarlık belgesi kişi Türkiye’de evlenecekse ve Azeri ise apostil alınması şarttır. Kendi ülkesinden almadı ise Türkiye’deki konsolosluktan konsolosluk onayı alıp işlemini yapabilir.

Doğum Belgesi: Doğum evrakı da apostil olmadan geçerli olan bir belge değildir. Ya Azeri vatandaş ülkesinden alacak yada Türkiye’deki Azeri Konsolosluğu’ndan evraka mühür alarak işlemlere devam edecektir.

  • Vize pasaport
  • Öğrenci belgeleri, transkript, diploma
  • Ehliyet
  • Tutanaklar
  • Evlilik cüzdan

Ve tüm tercüme isteklerinizde noter yemini işlemleri uyguluyoruz.

Azerice Yeminli Tercümeyi Nerede Yaptırabilirim?

Tercüme zor ve meşakkatli bir iş olduğundan sonrasında da sıkıntı yaşamamak için özellikle Azerice çeviride kaliteli hizmet veren çeviri ofisi bulmak gerçekten zordur. Türkiye, Azerbaycan ve İran’daki Azerilerin çok sık kullandığı bu dilde firma olarak donanımlı tercümanlar ile çalışmaktayız. Ticari çeviriden tekniğe, teknikten medikale kadar birçok alanda sizlerin yanında olan firmamız deneyimli ve konularının uzmanı tercümanlarla çalışmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız işlerle yüzlerce referans kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz. Azerice’de yeminli çeviri istediğinizde evrak bize ulaştıktan sonra noter yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılır. Ardından bu çeviri tercüman ve tercüme bürosu yetkilisi tarafından imza ve kaşelenerek sizlere teslim edilir. Yeminli çeviri için ofisimize gelmeden dünyanın her noktasından hizmet alabilirsiniz.

Çorlu’da Hizmet Sunduğumuz Tercüme Dilleri

Çorlu Azerice Tercüme,  Çorlu Azerice Tercümanlar, Çorlu Azerice Çeviri Bürosu, Çorlu Azerice Tercüme Bürosu, Çorlu Azerice Çeviri Ofisi, Çorlu Azerice Tercümanları, Azerice Tercüman Çorlu, Çorlu Azerice Çeviri Bürosu, Çorlu Azerice Tercüman, Azerice Çeviri Bürosu Çorlu, Azerice Noter Onaylı Tercüme Çorlu, Çorlu ilçesinde Noter Onaylı tercüme yaptırmak için Azerice tercümanlar.

Çorlu Tercüme Bürosu iletişim bilgileri: